W311M            LAN USB 150Mbps, Mini USB Adapter, W/WPS button, Ad-Hoc and Infrastructure, Wireless Roaming, Soft AP, PSP Xlink, Nintendo WII, NDS games, WPS (PBC and PIN), WMM

W311M LAN USB 150Mbps, Mini USB Adapter, W/WPS button, Ad-Hoc and Infrastructure, Wireless Roaming, Soft AP, PSP Xlink, Nintendo WII, NDS games, WPS (PBC and PIN), WMM

398,00 ден.   Спореди

LAN Adapters W311M LAN USB 150Mbps, Mini USB Adapter, W/WPS button, Ad-Hoc and Infrastructure, Wireless Roaming, Soft AP, PSP Xlink, Nintendo WII, NDS games, WPS (PBC and PIN), WMM


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 398,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


LAN Adapters W311M LAN USB 150Mbps, Mini USB Adapter, W/WPS button, Ad-Hoc and Infrastructure, Wireless Roaming, Soft AP, PSP Xlink, Nintendo WII, NDS games, WPS (PBC and PIN), WMM

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка