W54P LAN Wireless PCI 54Mbps, w/1x2dBi Detachable Antenna, 1T1R

275,00 ден.   Спореди

LAN Adapters W54P LAN Wireless PCI 54Mbps, w/1x2dBi Detachable Antenna, 1T1R


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 275,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


LAN Adapters W54P LAN Wireless PCI 54Mbps, w/1x2dBi Detachable Antenna, 1T1R

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка